У п'ятницю, 28 червня 2020 року, на спортивному майданчику в міському парку відбулося наше щорічне спортивне свято. У чудову погоду діти викладалися на повну у спринті, естафетному м'ячі та стрибках у довжину. Численні помічники підтримували вчителів на різних станціях. Велике спасибі за це! Також був чудовий ...
Незважаючи на дощ, наші діти-плавці виклалися на повну на цьогорічних змаганнях шкіл Gronau з плавання. Їхні зусилля були винагороджені, і ми посіли друге місце в загальному заліку. Фотографії з церемонії нагородження ви можете побачити в галереї. Дівчата посіли друге місце ...
У суботу, 15 червня 2024 року, час нарешті настав: після багатьох репетицій у переповненій аудиторії гімназії ім. Вернера фон Сіменса відбулася вистава мюзиклу "Шаттенкенигіни". Дуже вражаючим було те, що діти з Вікторіанської гімназії під керівництвом Коринни Дальхаус та Денніса ...
П'ятниця 26 квітня 2024 року була тим днем. Відбулися ювілейні урочистості з нагоди 125-річчя нашої школи "Вікторія", а також було урочисто відкрито новий Діно.
Нарешті цей час настав. Сьогодні, 4 березня 2024 року, розпочалися будівельні роботи на нашому новому скеледромі. Сподіваємось, що будівництво піде швидко, і ми скоро зможемо грати на Діно. Ось деякі враження від будівництва.
У четвер у нашій школі також було "Хелау - дурні на волі". Ми відсвяткували карнавал разом з гарним настроєм, чудовими костюмами та веселими іграми. Після того, як всі діти святкували в своїх класах протягом перших двох уроків, величезний полонез пролунав у ...
У середу, 13.12.2023, до нас завітав театральний колектив "Піндакаас". Вони зіграли виставу "Лускунчик і мишачий король" у нашому спортивному залі. Розважальна вистава з чудовим музичним супроводом. Нам дуже сподобалося, і це створило нам різдвяний настрій.